NOWOCZESNE
SYSTEMY
OKIEN I DRZWI

rodzina na tle okien Omega System
 
Oferowane produkty

Drzwi

Drzwi Delta Universal

Drzwi Delta Universal

Oferujemy drzwi zewnętrzne do domów mieszkalnych, obiektów biurowych i przemysłowych.

Drzwi Delta Universal wykonane są z blachy stalowej, wypełnione styropianem, pokryte laminatem PCV i wyposażone w dwa zamki. Stalowa ościeżnica dopasowana jest kolorystycznie do skrzydła. Do wyboru drzwi gładkie lub tłoczone, kolory laminatu PCV - drewnopodobne. Za dopłatą można zamówić przeszklenia, próg z uszczelką, okucia ze stali nierdzewnej oraz dodatkowe zamknięcie - wkładka lub blokada na kod cyfrowy, kartę zbliżeniową, linie papilarne.

Drzwi Mikea

Drzwi Mikea

Drzwi Mikea polecamy w kilku wersjach, w zależności od przeznaczenia. Linia THERMIKA to drzwi o rozszerzonych właściwościach termoizolacyjnych i antywłamaniowych. Wypełnienie skrzydła stanowi sztywna pianka poliuretanowa, a z zewnątrz pokryte ono jest powłoką winylową, odporną na ścieranie i promieniowanie UV. Ościeżnica drewniana, pokryta okleiną w kolorze skrzydła. Drzwi wyposażone są w dwa zamki oraz trzy zawiasy antywyważeniowe. Mozliwość skrócenia drzwi. Drzwi linii CLASSIC są pełne lub przeszklone, jedno- lub dwuskrzydłowe, ościeżnice drewniane lub stalowe (spawane). Pozostałe parametry jak w linii Thermika. NOWA LINIA to drzwi z urozmaiconymi przeszkleniami, montowanymi w szerokich ramkach. Istnieje możliwość zamontowania naświetli górnych i bocznych oraz fabrycznego skrócenia drzwi. Wersja jedno- i dwuskrzydłowa, pozostałe parametry jak w drzwiach Thermika. Linia BASIC to głównie prostota i funkcjonalność; bez tłoczeń, pełne lub przeszklone, pokryte lakierem akrylowym. Ościeżnica metalowa spawana, pokryta lakierem proszkowym w kolorze skrzydła. Dwa zawiasy antywyważeniowe, zamek patentowy, mozliwość skrócenia.

Drzwi Gerda

Drzwi GERDA

Drzwi GERDA charakteryzują się wysoką odpornością na działanie warunków atmosferycznych oraz na włamania. Nadają się doskonale do montażu w budynkach, usytuowanych w miejscach wietrznych, narażonych na silne wahania temperatury, obfite opady i operowanie promieni słonecznych. Na życzenie moga byc wyposażone w elementy ozdobne - opaski i portale.

Nasza oferta drzwi skierowana jest do klientów ze Śląska i okolic miast Katowice, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Chorzów, Świętochłowice, Tychy, Mysłowice.