NOWOCZESNE
SYSTEMY
OKIEN I DRZWI

rodzina na tle okien Omega System
 
Oferowane produkty

Rolety

Roleta Portos

Rolety Portos

Oferujemy rolety Portos: nadstawne (nakładane) - do montażu podczas budowy obiektu lub w trakcie wymiany stolarki okiennej w remontowanych obiektach; zewnętrzne - zakładane na elewację, w trakcie budowy lub na obiektach gotowych. Do nabycia także w wersjach z moskitierą, chroniącą przed wpadaniem owadów do wnętrza.

Ponadto w ofercie bramy rolowane i roletki materiałowe.Roleta Pendragon

Rolety Pendragon

Polecamy rolety zewnętrzne Pendragon. Stanowią one doskonałą ochronę przed chłodem, nadmierną ekspozycją na słońce, jak również spełniają funkcje antywłamaniowe. Rolety fasadowe montowane są do elewacji lub futryn, wykonane z PCV, aluminium, stali lub drewna, sterowane ręcznie lub elektrycznie. Możliwość opcji z automatycznymi czujnikami. Rolety naokienne - także sterowane ręcznie lub elektrycznie, skrzynka wykonana z PCV, ocieplona styropianem. Rolety nadprożowe - ze styropianowymi skrzynkami, w górnej części zbrojone drutem stalowym. Rolety podtynkowe - najczęściej stosowane, ze skrzynką montowaną pod warstwą izolacyjną, na zewnątrz nadproża.

Rolety wewnętrzne

Rolety wewnętrzne - z tkaniny nawiniętej na wałek z drewna lub metalu, sterowane ręcznie lub elektrycznie, montowane do listwy przyszybowej ramy okiennej, w różnych kolorach i rodzajach tkanin.

Roleta Kasia

Rolety Kasia

Rolety Kasia - nasza najnowsza oferta. Proponujemy rolety wolnowiszące - przejrzyste i nieprzejrzyste. Rzymskie - ozdobne, układające się w poziome fałdy przy podciąganiu, kolejno prostujące się przy opuszczaniu; możliwość wykonania z materiału powierzonego. Rolety Lux - tradycyjne, wolnowiszące, sterowane ręcznie lub elektrycznie, z możliwością zatrzymania w dowolnym miejscu. Mini Lux - podobna do poprzedniej, z bardzo małym koralikowym mechanizmem sterowania i mechanizmem samohamującym. Elegant-UR - z dodatkową kasetą, mechanizmem samohamującym, mozliwością zastosowania napędu żyłkowego i magnesów. Elegant - w kasecie i z prowadnicami, po zamontowaniu stanowi integralną część okna. Elegant Plus - z prowadnicami przestrzennymi w kształcie litery U, mocowanymi na taśmie piankowej. Elegant Sprężyna - w kasecie i z prowadnicami, z mechanizmem sprężynowym, kasetą i prowadnicami przestrzennymi. Impresja - z możliwością operowania światłem bez podnoszenia rolety i koralikowym sterowaniem.

Rolety Dachowe

Ponadto oferujemy rolety dachowe do różnych rodzajów okien dachowych, z mechanizmem sprężynowym, umożliwiającym przyleganie rolety równolegle do powierzchni okna.

Nasza oferta rolet skierowana jest do klientów ze Śląska i okolic miast Katowice, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Chorzów, Świętochłowice, Tychy, Mysłowice.