NOWOCZESNE
SYSTEMY
OKIEN I DRZWI

rodzina na tle okien Omega System
 
Oferowane produkty

Żaluzje

Żaluzja pionowa Kasia

Żaluzje Kasia

Żaluzje Kasia to szeroki wybór rozwiązań dla wszelkich pomieszczeń. Drewniane - wykonane z naturalnego drewna, wyposażone w maskownicę górną. w różnych kolorach i odcieniach drewna. Do montażu we wnęce okiennej, na ścianie lub do sufitu. Panelowe - w wielu wariantach kolorystycznych, wykonywane na wymiar, z dowolnej tkaniny - także powierzonej przez klienta. Umocowane na wielotorowej szynie aluminiowej. Do dużych pomieszczeń polecamy żaluzje pionowe, które nie tylko chronią przed silną ekspozucją na promienie słoneczne, ale także mogą spełniać funkcję ścianki działowej. Dostępne w systemie lamel 89 i 127 mm, w szerokiej gamie tkanin i kolorów. Montowane są do ściany lub sufitu na kołki rozporowe, na wysięgnikach. Do uniwersalnego zastosowania oferujemy żaluzje poziome o szerokości 16, 25 i 50 mm, w różnych kolorach taśm, sterowane za pomocą sznurka, prowadzone na żyłce lub lince. Montowanie - we wnęce okiennej, między szybami, na skrzydle okiennym, ścianie lub do sufitu. Rozwiązaniem najbardziej nowoczesnym są żaluzje Venus, wyposażone w kasetę, przykręcane do listwy przyszybowej. Wkręty montażowe są osłonięte, podnoszenie i sterowanie za pomocą jednego mechanizmu (łańcuszek), prowadzenie żyłkowe.

Żaluzja zewnętrzna Kasia

Żaluzje zewnętrzne

Proponujemy także żaluzje zewnętrzne, chroniące przed chłodem i hałasem, opadami, a także włamaniami. W ofercie posiadamy systemy: Standard - do zastosowania w istniejących budynkach, montowany na elewacji lub we wnęce okiennej; Integro podtynkowy - montowany podczas budowy lub w budynkach gotowych, montowany przed oknem we wnęce okiennej; RKS nadprożowy - montowany trzyetapowo podczas budowy. Zastosowanie tego systemu należy wziąć pod uwagę podczas prac projektowych. Rolokasety osadza się pod nadprożem w czasie budowy, prowadnice montowane są podczas montażu okien, natomiast pozostałe wyposażenie instaluje sie po zakończeniu budowy; Owal - to nowoczesny system do montażu w budynkach gotowych, na murze lub we wnęce okiennej. Do zastosowania podczas wymiany stolarki okiennej polecamy system nasadkowy - naokienny, w którym skrzynka PCV montowana jest nad oknem, a prowadnice PCV - na ramie.

Nasza oferta żaluzji skierowana jest do klientów ze Śląska i okolic miast Katowice, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Chorzów, Świętochłowice, Tychy, Mysłowice.